top of page
Ferçim Kariyer

Kariyer

Ferçim, iş gücünün verimliliğini arttırarak nitelikli, motivasyonu yüksek, aidiyet sahibi ve mutlu bir çalışan topluluğu oluşturmayı hedefler. Bu sayede, şirketin kaliteli hizmet süreçlerini sürdürmesi ve müşteri memnuniyetini arttırması amaçlanır.

Staj Olanakları

Ferçim, geleceğin çalışanlarına mesleki deneyim kazandırmak amacıyla staj programları sunmaktadır. Staj olanakları, öğrencilerin iş hayatına hazırlanmalarını kolaylaştırmak için özenle hazırlanmıştır. Stajyerler, Ferçim'in farklı departmanlarında yer alarak iş dünyasında güncel gelişmeleri takip etme ve uygulama şansı yakalamaktadır.

Staj başvuruları, Ferçim'in insan kaynakları politikalarına uygun olarak yapılır ve başvurular titizlikle değerlendirilmektedir. Uygun adaylar, mülakatlar için çağrılır ve stajyer seçimleri bu mülakatların sonucunda gerçekleştirilir. Stajyerler, Ferçim'in etik kurallarına uygun davranmak ve şirketin belirlediği standartları göz önünde bulundurmak zorundadır.

Staj programları, öğrencilerin mesleki deneyimlerini artırarak, iş hayatına hazırlanmalarına yardımcı olmaktadır. Ferçim, stajyerleri gelecekteki çalışanları olarak görmekte ve onlara doğru bir eğitim vererek iş hayatlarına hazırlık yapmalarını sağlamaktadır.

Eğer siz de mesleki deneyim kazanmak ve iş hayatına hazırlanmak istiyorsanız, Ferçim'in staj başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Staj Başvuru Formu

Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuz alınmıştır.

Ferpa Çimento Anonim Şirketi veri sorumlusu olarak Staj Başvuru Formu aracılığıyla toplanılan stajyer adaylarına ait kişisel verileri 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu (“KVKK”) ve yürürlükte bulunan ilgili mevzuat çerçevesinde meşru menfaatler kapsamında, staj başvurunuzun Grup Şirketlerde oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilebilmesi amacıyla sınırlı olarak işlenmekte ve Grup işyeri yetkilileri ile paylaşılmaktadır. Paylaşmış olduğunuz kişisel veriler, KVKK ve ilgili sair mevzuatın öngördüğü süreler saklı kalmak kaydıyla, işleme amacının gerektirdiği süre boyunca saklanacaktır.

Dosya Yükle
bottom of page